Готові рішення для Вашого бізнесу

Повний комплект обладнання для оснащення професійної кухні

нами реалізовано:
360
Понад 360 об'єктів харчування різних видів
90
Понад 90 ресторанів по всій Україні
57
Понад 57 магазинів різних форматів
7500
Понад 7500 одиниць холодильної техніки
ВИЇЗД ЕКСПЕРТА НА ОБ'ЄКТ
НАВЧАННЯ ПЕРСОНАЛУ
НИЗЬКИЙ РІВЕНЬ ШУМУ НА 20-30%
ЕВРОПЕЙСКОЕ КАЧЕСТВО
РОЗРОБКА КОНЦЕПЦІЇ ПІД КЛЮЧ
ГАРАНТІЯ ОБЛАДНАННЯ 2 РОКИ
ТОЧНЕ ДОТРИМАННЯ ТЕМПЕРАТУРИ
ПРОСТОТА І НАДІЙНІСТЬ В РОБОТІ
Готові рішення для вашого бізнесуПовний комплект обладнання для оснащення професійної кухні
Новини компанії
18.12.2018

Обладнання для ресторанів і кафе

В компанії можна придбати обладнання для ресторанів на вигідних умовах. Ми пропонуємо високоякісну техніку, посуд, меблі і кухонний інвентар і доставляємо замовлення по всій Україні. У нашому асортименті є все необхідне для барів, ресторанів і кафе. У каталозі представлена тільки сертифікована продукція всесвітньо відомих брендів. Кваліфіковані консультанти нададуть допомогу в підборі технологічного і нейтрального обладнання, враховуючи ваш бюджет і специфіку бізнесу.

Наша компанія має великий досвід в сфері технологічного оснащення ресторанів та інших закладів громадського харчування. За весь час своєї діяльності ми налагодили тісні партнерські зв'язки з виробниками обладнання для кафе і сформували велику клієнтську базу. Про відмінну репутацію компанії «Зірки громадського харчування» говорять численні відгуки наших замовників, які залишилися задоволені співпрацею.

Технологічне проектування. Для комплексного оснащення бару та інших закладів громадського харчування потрібна розробка технологічного проекту, в якому будуть вказані докладні характеристики всієї техніки, посуду та меблів. Ми оперативно виконаємо весь цикл робіт і надамо готовий пакет документів в обумовлені терміни.