Холодильне обладнання

Холодильне обладнання

В розділі представлено промислове холодильне обладнання та оснащення для закладів харчування. Серед холодильного обладнання для кафе особливе місце займають шафи шокової заморозки, які дозволяють готувати про запас і довго зберігати свіжість різних страв.

Для оснащення кафе швидкого харчування або їдальні незамінні холодильні вітрини, які крім зберігання, виконують функцію демонстрації продуктів. Барну зону корисно оснастити вітринами для зберігання напоїв і десертів.

Холодильне обладнання для ресторанів - льодогенератори - призначені для виробництва лускатого льоду (використовується для охолодження фаршу, риби, тіста) або кубикового (для приготування коктейлів, охолодження напоїв). Для підтримки необхідної температури всередині холодильних камер застосовуються моноблоки і спліт-системи, які представлені на сайті в великій кількості.

Працюємо без посередників

Низькі ціни і швидкі терміни

Досвід успішної роботи більше 10 років

Три склади: Польща, Київ, Львів

Екскурсії в Європу на заводи

Наше обладнання- це якість, престиж, довговічність, надійність і оптимальна ціна

Новини компанії
18.12.2018

Устаткування для ресторанів і кафе

У компанії можна придбати обладнання для ресторанів на вигідних умовах. Ми пропонуємо високоякісну техніку, посуд, меблі і кухонний інвентар і доставляємо замовлення по Москві та інших містах. У нашому асортименті є все необхідне для барів, ресторанів і кафе. У каталозі представлена ​​тільки сертифікована продукція всесвітньо відомих брендів. Кваліфіковані консультанти нададуть допомогу в підборі технологічного і нейтрального обладнання, враховуючи ваш бюджет і специфіку бізнесу.

Наша компанія має великий досвід в сфері технологічного оснащення ресторанів та інших закладів громадського харчування. За весь час своєї діяльності ми налагодили тісні партнерські зв'язки з виробниками обладнання для кафе і сформували велику клієнтську базу. Про відмінну репутацію компанії говорять численні відгуки наших замовників, які залишилися задоволені співпрацею.

Технологічне проектування. Для комплексного оснащення бару та інших закладів громадського харчування потрібна розробка технологічного проекту, в якому будуть вказані докладні характеристики всієї техніки, посуду та меблів. Ми оперативно виконаємо весь цикл робіт і надамо готовий пакет документів в обумовлені терміни.